Kariéra

Hledáme kolegy profesionály, kteří by rozšířili náš tým.

Průběžně hledáme kolegy, kteří by rozšířili náš tým a společně s námi budovali renomé BESTÉE Clinic. Vysoká profesionalita s garancí odborné úrovně poskytovaných služeb je pro nás prioritou.

ROZŠIŘUJEM TEAM ESTETICKÝCH LÉKAŘEK
Zobrazit popis

Popis pracovní pozice:

-konzultace -práce s botulotoxínem A -aplikace kyseliny hyaluronové (př. lips filler, tekutý lifting) -aplikace hydroxiapatitu -aplikace mesoterapií -natáčení reels a focení prací před a po (Instagram) -pravidelné vzdělávání

Požadavky na pozici:

-lékařské vzděláni (atestace není podmínkou) -praxe v oboru (min. 1 rok) -fotodokumentace prací před a po

Nabízíme Vám:

-odměna: vice jak 1000 Kč/h -zaměstnanecké benefity (pravidelné školení, vzdělávací kongresy, flexibilní pracovní doba, pitný režim a svačinka ZDARMA a jiné) -ostatní podmínky dohodou

Staňte se profesionálem nebo si rozšiřte zkušenosti díky našim školením.

Pro více informací o nabízených volných pozicích nás
kontaktujte telefonicky nebo e-mailem.

+420 732 638 321 info@besteeclinic.cz