Lékaři

Tým nejtalentovanějších a zároveň respektovaných lékařů a specializovaných odborníků v oboru, kteří se vám budou věnovat na Bestée Clinic.

BESTĒE Clinic je domovem zkušeného mezinárodního týmu, který spojením moderních medicínských metod omlazení se špičkovou plastickou chirurgii a péči o vitalitu těla, přináší svým klientům dlouhodobé výsledky a spokojenost.

MUDr. Jana Šimurdová

MUDr. Jana Šimurdová

Estetický lékař, anti-aging specialista, specialista na transplantace vlasů Ostravská univerzita – Lékařská fakulta

Zakladatelka a hlavní lékař kliniky B.ESTÉE s jedinečnými zkušenostmi ze zahraničích klinik. Coby vyhledávaný expert v aplikaci kyseliny hyaluronové a botulotoxínu zajišťuje to nejefektivnější možné omlazení. Na klinice B.ESTÉE je supervizorem všech prováděných zákroků a také školení odborných kurzů lékařů v oboru estetické medicíny.


Číst více
Prim. MUDr. Michal Dychus

Prim. MUDr. Michal Dychus

Plastický chirurg, anti-aging specialista, Univerzita Palackého v Olomouci – Lékařská fakulta

Prim. MUDr. Michal Dychus je vyhledávaný a zkušený plastický chirurg, který se zaměřuje na velké rekonstrukční zákroky, jako jsou abdominoplastika, nebo liposukce 4 a více oblastí, také kombinované zákroky (abdominoplastika s liposukcí, nebo abdominoplastika s liposukcí a modelaci prsou). Je specialista korektivní medicíny s dlouholetou praxí v rekonstrukční chirurgii na klinikách v Třinci, Ostravě a v Praze. Na klinice B.ESTÉE je primářem plastické chirurgie, pravidelné se vzdělává a klade důraz na individuální přání klientek.

Číst více
MUDr. Monika Manderlová

MUDr. Monika Manderlová

Estetický lékař, anti-aging specialista, Ostravská univerzita – Lékařská fakulta

Lékařka s bohatou praxi v estetické medicíně a mezoterapii, která se zaměřuje na celkové zlepšení stavu pokožky, vizáže a také na řešení procesu stárnutí. Trendy v estetické medicíně a kosmetologii rovněž pravidelně monitoruje a předává dál klientům prostřednictvím úspěšného instagramového blogu @dr_monikam.

Číst více
MUDr. Pavlína Šťastná

MUDr. Pavlína Šťastná

Dermatolog a Anti-aging specialista, UNIVERZITA PALACKÉHO V OLOMOUCI – LÉKAŘSKÁ FAKULTA (1989)

Je prestižní specialistkou s dlouholetými zkušenostmi v oboru dermatologie a estetické medicíny. Je držitelkou mnoha certifikátů pro aplikaci kys. hyaluronové i kalcium hydroxyapatitu, botulotoxinu, litingových nití, injekční lipolýzy, biostimulaci pokožky. Paní doktorka je opravdovým odborníkem na komplexní neinvazivní proměny obličeje a konturing obličeje, krku a podbradku.

Číst více
MUDr. Gabriel Badida

MUDr. Gabriel Badida

plastický a rekonstrukční chirurg, UNIVERZITA PALACKÉHO V OLOMOUCI – LÉKAŘSKÁ FAKULTA (2015)

Pán doktor je skvělým plastickým chirurgem, lékařem, který se vždy snaží poskytnout svým pacientům ty nejlepší služby. Jeho pečlivost a péče o každý zákrok jsou obdivuhodné. Navíc, jeho vzdělání a zkušenosti jsou neocenitelné. Vystudoval Lékařskou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci.

Číst více
MUDr. Andrej Berkeš

MUDr. Andrej Berkeš

PLASTICKÝ CHIRURG, MIKROCHIRURG, UNIVERZITA KOMENSKÉHO BRATISLAVA – LÉKAŘSKÁ FAKULTA (2015)

Je výjimečným plastickým mikro chirurgem s bohatými zkušenostmi z renomovaných klinik v Evropě. Jeho odbornost zahrnuje širokou škálu estetických plastických zákroků, ale také složitou a specifickou chirurgii ruky a rekonstrukci prsou.

Číst více

První klinika estetické medicíny a kosmetologie na Moravě a zároveň domov mezinárodního týmu nejtalentovanějších a zároveň respektovaných lékařů a specializovaných odborníků.

O klinice