JARNÍ SLEVY

Platnost akce je od 1/03/ do 31/03/2023. Rezervace na zlevněné procedury pro členy VIP BENEFIT CLUBU lze provádět již od 1/01/2023.

Zobrazit ceny dle členství vip benefit clubu

RADIESSE

Revoluční a oblíbená aktivní výplň, která odstraňuje hluboké vrásky, zpevňuje pokožku. Je také ideální pro doplnění chybějícího objemu tváře, krku a rukou.

8 000 Kč původní cena: 10 000 Kč

NUCLEOFILL

Osvědčená metoda biostimulace pokožky, obsahující polynukleotidy, které stimulují pokožku k přestavbě a opravě buněk na úrovní DNA. Pokožka je zahuštěna, zpevněná, jsou zahájeny procesy regenerace. Navíc preparát působí antioxidačně a hydratačně.

4 000 Kč původní cena: 6 000 Kč

KARISMA

Karisma je inovativní biostimulátor na bázi kolagenu typu I a kyseliny hyaluronové,, který přirozeně obnovuje pevnost a pružnost pokožky. Karisma je ideální pro lidi, kteří chtějí snížit laxnost pokožky, vrásky a jizvy, včetně strií a jizev po akné.

5 000 Kč původní cena: 7 000 Kč

BOOSTER 5ML

Mezoterapie Boostrem je hydratační metoda pleti, která se provádí aplikací nezasíťované kyseliny hyaluronové do povrchové části pokožky. Kromě kyseliny hyaluronové obsahuje také vitamíny, minerály a antioxidanty, které nastartují regeneraci..

3 500 Kč původní cena: 5 000 Kč

Staňte se členem VIP benefit clubu s přístupem ke slevám a prémiovým službám

Přejděte na stránku VIP benefit club, kde se dozvíte potřebné informace o našich členstvích a jejich výhodách.
Přejít na vip benefit club