Estetická medicína

Estetická medicína

Přirozenost je naším nejlepším výsledkem. Věnujeme se omlazení obličeje pomocí kombinace metod moderní a světové estetické medicíny.

Vrásky/ botulotoxín

Vrásky/ botulotoxín

Botulotoxin je myorelaxant svalů, který po aplikaci (nejčastěji do obličeje – tváře, okolí očí, čelo) svaly v dané oblasti relaxuje, což ma za následek zmírnění až vymezení mimických vrásek. Pleť se vypne a vrásky se vyhladí. Aplikuje sa jemnými vpichy do mimických svalů.

Zajímá mě více
Neinvazivní facelift/ omlazení

Neinvazivní facelift/ omlazení

Jedná se o zcela neinvazivní ošetření zasíťovanou kyselinou hyaluronovou, která příznivě ovlivní povadlé kontury obličeje, “syslíky”, povislou kůži v oblasti čelistí nebo popadlá líčka. Tkáň se působením kyseliny hyaluronové nadzvedne cca o 0,5 cm, ale nedojde přitom k žádnému narušení pokožky.

Přejít na ceník
Radiesse

Radiesse

Trápí vás povadlé či propadlé tváře, nosoretní vrásky nebo tzv. marionety? Objevte kouzlo aktivní výplně Radiesse a těšte se až 1 rok z mladistvé pokožky.

Zajímá mě více
Zvětšení rtů

Zvětšení rtů

Vsaďte i vy na tolik žádanou techniku augmentace rtů a získejte smyslná ústa. Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou = bezpečná aplikace a okamžitý účinek.

Zajímá mě více
Top model look

Top model look

Je nejžádanější technika konturace obličeje pomocí kyseliny hyaluronové. Aplikuje se do oblasti lícních kostí pro zlepšení celkového vzhledu obličeje. Cílem je dosažení dokonalých rysů obličeje. Kyselina se aplikuje bezbolestně po nanesení anestetického krému a efekt je viditelný okamžitě. Zákrok je žádaný hlavně u modelek, influencerek a mediálně známých osobností, které chtějí vypadat atraktivněji.

Přejít na ceník
Pokožka/ mezoterapie

Pokožka/ mezoterapie

Mezoterapie je velmi účinný anti-agingový zákrok, při kterém se hydratační, výživné a regenerační roztoky aplikují přímo do svrchní a střední vrstvy pokožky. Nejčastěji se jedná o minimálně invazivní metodu, která zesiluje tvorbu kolagenu a elastinu, vypíná kůži a vyrovnává povrchové vrásky. Mezoterapie se využívá pro omlazení obličeje, krku, dekoltu, ale i pokožky těla.

Zajímá mě více
Neinvazivní rhinoplastika

Neinvazivní rhinoplastika

Pokud Vás trápí hrbol nosu, nebo třeba ohnutá špička nosu, nemusíte nutně vyhledávat náročnou operaci nosu. Řešením pro Vás může být neinvazivní rhinoplastika.

Přejít na ceník
Kruhy pod očima

Kruhy pod očima

Trápí vás kruhy pod očima? Pomůžeme vám tento problém vyřešit. Pokožka očního okolí je totiž velmi jemná, tenká a příčin, díky kterým kruhy pod očima vznikají, je celá řada. V problematickém očním okolí pracujeme speciální jemnou výplňovou technikou na bázi kyseliny hyaluronové a aktivních látek.

Zajímá mě více
Konturing obličeje/ čelisti

Konturing obličeje/ čelisti

Stejně jako umí vizážista za pomoci líčidel a práce se světlem a stínem na krátký čas vizuálně zúžit váš obličej, stejného kouzla umí dosáhnout i estetický lékař s trvalejším výsledkem, který při večerním odličování nezmizí. Contouring obličeje / čelistí je vhodný pro ženy, muže i translidi a je prováděn za využití dermálních výplní na bázi kyseliny hyaluronové, která navíc hydratuje pokožku. Vzniklý optický klam cíleně zvýrazní žádoucí partie a upozadí ty nevyhovující. Hlavními důvody, proč je tato metoda populární, je její neinvazivní povaha, okamžitý efekt a rychlé provedení.

Zajímá mě více
Feminizace brady / augmentace brady

Feminizace brady / augmentace brady

Modelace brady je trendem posledních let a není se co divit. Evropský typ žen má přirozeně jemnější a mnohdy ustupující bradu. Tím, že její korekcí a doplněním zkrášlíme profil a prodloužíme linii dolní čelisti, dostane obličej zcela jiný rozměr. Kontury spodní části obličeje jsou jasně definovány, samotná tvář opticky prodloužena a také zeštíhlena. Efekt vydrží cca 9-12 měsíců. Feminizace nebo vyplnění brady je vhodné pro každou ženu, která má bradu širší, než je šířka nosu (tzv. syndrom mužské brady).

Přejít na ceník
Chemický peeling /  resurfacing

Chemický peeling / resurfacing

Tato neinvazivní metoda zabere necelých 15 minut a obejde se zcela bez anestezie i jakýchkoliv zdravotních rizik.. Hravě projasní a omladí pleť, vyhladí vrásky, zjemní jizvy po akné, zlikviduje pigmentové skvrny, rozšíří póry pro redukci kožního mazu a navíc dokáže obnovit regenerační pochody v buňkách i jejich vznik.

Zajímá mě více
Perioralní vrásky

Perioralní vrásky

Periorální, hovorově kuřácké vrásky jsou jemné vertikální vrásky nad horním a pod dolním rtem, které přirozeně vznikají i u nekuřáků, a to jako důsledek změn kvality kůže a dynamiky mimických svalů.

Přejít na ceník
DNA vyšetření akné / AcneTest

DNA vyšetření akné / AcneTest

Pomocí DNA analýzy přímo na míru daného pacienta stanovíme farmakologickou léčbu akné s pravděpodobností až 98 %. Analyzujeme přibližně 180 různých genetických variací na základě nejčastějších mutací, kdy výstupem takzvaného AcneTestu je doporučení konkrétní účinné látky nebo více substancí na základě vaší pleti a genetických předpokladů.

Zajímá mě více
Hydratace rtů

Hydratace rtů

S přibývajícím věkem naše ústa ztrácejí plnost a zmenšují se. Mají totiž velmi citlivou pokožku, v níž postupem času ubývá kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové (HA). Rty navíc reagují na změny vnějšího prostředí a odrážejí se na nich procesy, které se odehrávají hluboko v našem organismu. Jestliže nejsou správně hydratované, může to vést k nepříjemným obtížím, jako je suchost, popraskání, bolest a dokonce i infekce. Kromě toho suchá ústa vypadají nevzhledně, což může velice negativně ovlivnit naše sebevědomí a vystupování na veřejnosti.

Zajímá mě více
Laminace / fixace obočí

Laminace / fixace obočí

Chcete zkrotit či zkrášlit obočí, které vám příroda nadělila? Je příliš řídké, krátké a tenké nebo naopak husté, tlusté, dlouhé a nepoddajné? Jsou vaše chloupky kudrnaté či rostou špatným směrem i přes veškeré vaše snahy? Bojujete s asymetrií nebo se barva liší od témbru vašich vlasů? Fixace / laminace obočí spolehlivě vyřeší tyto estetické vady, kdy v pozitivním ohledu ovlivní náš výraz a podobu.

Zajímá mě více
Zúžení obličeje V-Shape / léčba bruxismu

Zúžení obličeje V-Shape / léčba bruxismu

Nová neinvazivní a naprosto bezbolestná metoda zúžení tváře V-Shape (též Masseter Botox) představuje revoluční řešení pro ženy s baculatější, hranatým či nevyváženým obličejem, které touží po změně vzhledu. Rovněž je však tato technika žádoucí pro pacitenty trpící skřípěním zubů, neboť v dané oblasti zákroku snižuje svalovou aktivitu, což napomáhá k ochraně chrupu, svalů a temporomandibulárního kloubu před zatínáním zubů a velkou brusnou silou.

Zajímá mě více
Niťový lifting

Niťový lifting

Miniinvazivní metoda pro klienty ve věku od 35 do 55 let přinese okamžité výsledky v boji proti povadlé pleti s velice přirozeným efektem. Jedná se o předstupeň chirurgického faceliftu, který výrazně oddaluje až o několik roků. Cílem nití je „zavěsit a upevnit” partie, které věkem a působením gravitace ochabují a poklesávají. Slouží tedy k modelaci a vytvarování specifických částí obličeje, krku a dekoltu, ať už půjde o pozvednutí povislých tváří, povytažení obočí, zpevnění podbradku či odstranění nosoretních rýh a povolených kontur obličeje podél dolní čelisti (takzvané „syslíky“).

Zajímá mě více
Ellansé

Ellansé

Vysoce elastický gel ve formě vstřebatelných nití na bázi kyseliny kapronolaktonové slouží jako biologická výztuha pro modelaci pokožky s ihned viditelným a dlouhotrvajícím efektem až po dobu 2 let. Nejčastěji se používá pro zmírnění nosoretních rýh, ovšem lze s ním vyhladit téměř všechny vrásky na obličeji s výjimkou glabely, tedy oblasti mezi obočím. Aktivuje tvorbu kolagenových vláken typu I a III nejen okolo, ale i přímo uvnitř gelové výplně. Tím zpevní pokožku a navrátí ji přirozenou pružnost bez dalšího navyšování objemu, jako je tomu u tradičnějších materiálů.

Zajímá mě více
Sisthaema / Smart lifting

Sisthaema / Smart lifting

Intradermální injekční hydrogel se vyznačuje patentovanou kombinací nejčistší formy kyseliny hyaluronové (HA) a blahodárné trehalózy (takzvaný „cukr života” či „zásobárna energie“), díky čemuž prokazatelně vydrží déle než jakýkoliv běžný lineární přípravek na trhu.  Tento významný sacharid a přírodní antioxidant účinně hydratuje a vyživuje pokožku, podporuje správnou činnost pleťových buněk, chrání je před škodlivými vnějšími vlivy a volnými radikály a navíc také stimuluje tvorbu fibrotického a retikulovaného kolagenu typu I a II, čímž maximálně zvyšuje odolnost a bioregeneraci naší kůže.

Zajímá mě více
Lanluma V/X – kyselina poly.L.mléčna (PLLA)

Lanluma V/X – kyselina poly.L.mléčna (PLLA)

Při nechirurgickém zákroku se v rámci 1 až 3 sezení aplikuje přírodní přípravek Lanluma X/V (dříve Sculptra) s obsahem kyseliny poly-L-mléčné (PLLA), která spustí zánětlivou reakci ve tkáni v ošetřované oblasti. Ačkoliv to zní děsivě, tak jde o zcela bezpečnou metodu, která zvýší aktivitu fibroblastů a nakopne proces kolageneze. Vlastní tvorba kolagenu pak napomáhá zpevnit ochablou a zřasenou pokožku, vyhladit nerovnosti, zmírnit projevy celulitidy a stárnutí i odstranit jizvy po akné.

Zajímá mě více
Odstranění znamének (Plasma Pen)

Odstranění znamének (Plasma Pen)

Sužují vás mateřská znaménka, bradavice, pigmentové skvrny, atheromy, hemangiomy, gangliomy, lipomy, pavoučkové névy či jiné kožní výrůstky na obličeji, krku, v podpaží, v tříslech či v intimních partiích? Vše za pouhých 15 minut hravě vyřeší kosmetická excize v lokální anestezii pomocí inovativního přístroje Plasma Pen.

Zajímá mě více
Odstranění znamének řezem (excize sutura)

Odstranění znamének řezem (excize sutura)

Ať už vás trápí mateřská znaménka, bradavice, pigmentové skvrny, atheromy, hemangiomy, gangliomy, lipomy, pavoučkové névy či jiné kožní výrůstky v oblasti obličeje, hlavy, krku, dekoltu i v dalších částech těla, tak vše za pouhých 15 minut hravě vyřeší kosmetická excize s následným šitím (přímou suturou). Z tohoto ambulantního dermatologického zákroku ale nemusíte mít žádné obavy, neboť se jedná o ověřenou, bezpečnou a naprosto bezbolestnou proceduru pod lokální anestezií.

Zajímá mě více
Léčba kraniofaciální hyperhidrózy / Odstranění pocení obličeje a čela

Léčba kraniofaciální hyperhidrózy / Odstranění pocení obličeje a čela

Pot potřebujeme k termoregulaci našeho těla, jenže je s ním rovněž spojený neblahý zápach, nízká sebedůvěra a psychická nepohoda. Komplikuje i vám přílišná perspirace pracovní a osobní život? Brání vám neustále orosené čelo v tom, abyste společensky prosperovali? Pak se pravděpodobně potýkáte s kraniofaciální hyperhidrózou, v důsledku které můžete vylučovat až pětkrát více potu na tváři, čele i ve vlasech, než je obvyklé. Přestože nadměrné pocení nemívá jasnou příčinu, tak způsobuje společenské faux pas mužům i ženám, neboť postihuje až 4 % naší populace. Dá se s tím ale něco dělat?

Zajímá mě více

Náš tým

Tým nejtalentovanějších a zároveň respektovaných lékařů a specializovaných odborníku v oboru estetické medicíny a kosmetologie, kteří se vám budou věnovat na BESTĒE Clinic.

Lékaři Specialisté

BESTĒE Clinic můžete navštívit v centru Ostravy. Kromě estetické medicíny, kosmetologie a transplantací vlasů je zde také jedinečná školicí akademie.

Kontakt