Permanentní make-up

Permanentní make-up

Na naší klinice ze skutečnými odborníky na krásu dosáhnete požadovaného výsledku i díky permanentního make-upu obočí, obličeje, rtů a jizev po chirurgických výkonech.

Obočí

Obočí

Ať už bojujete s estetickou asymetrií nebo se ztrátou ochlupení po onkologické léčbě či v důsledku alopecie, kosmetické tetování dokáže výrazně zlepšit váš celkový vzhled pomocí vizuálního 3D efektu. Ačkoliv si to často neuvědomujeme, tak obočí silně ovlivňuje lidský výraz a podobu. Jeho tvar však bývá asymetrický a barva je někdy mírně odlišná vzájemně i témbru našich vlasů. Pomocí PMU jej ale dokážeme opticky sjednotit, zjemnit, zvýraznit, zahustit, protáhnout nebo doplnit chloupky tam, kde z genetických či ze zdravotních důvodů již nerostou.

Zajímá mě více
Rty

Rty

Rty vypadají daleko lépe obtáhnuté a vybarvené konturkou, proto se jejich líčení stalo neodkladnou součástí (nejen) při ranní rutině mnoha žen. Ty často bojují s vysušenými a popraskanými rty, zanícenými a bolavými koutky od oparů i dalšími obtížemi a vadami v oblasti úst, které jim dlouhodobě sráží psychiku a sebevědomí. Díky kosmetickému tetování si ale nyní mohou připadat v kteroukoliv dobu o dost krásnější bez jakékoliv shonu a líčení i bez zdravého jídelníčku a správného pitného režimu, neboť pomocí vizuálního 3D efektu zdůrazní přirozenou krásu a zamaskuje veškeré nedostatky.

Zajímá mě více
Obličej

Obličej

Dlouhodobě přirozeně lehce tónovanou a zářivou pleť bez vrásek a make-upu si ženy mohou dopřát díky vysoce účinnému ošetření, které slaví velké úspěchy. Pokožka je barevně sjednocená, vypnutá, do hloubky hydratovaná a zářivá.

Zajímá mě více
Odstranění PMU na obličeji

Odstranění PMU na obličeji

Nebojte, tohle rozhodnutí lze vzít kdykoliv nazpět! Ačkoliv se v názvu metody ukrývá slovo „permanentní“, tak i přesto kosmetické tetování není na doživotí. Jednak PMU postupem času ztrácí intenzitu, kdy použité organické nebo minerální pigmenty mají životnost maximálně 5 let. A i když se vám barevný odstín nebo tvar již nelíbí nebo se mikropigmentace chcete zbavit ze zdravotních důvodů, je možné odstranění kosmetického tetování pomocí takzvaného removeru (česky odstraňovač).

Zajímá mě více
BB Glow

BB Glow

Tato nejnovější metoda pigmentace všech typů pleti je populární především v Singapuru a Koreji, avšak postupně se dostává i do dalších koutů světa kvůli velice působivým výsledkům omlazení a zkrášlení našeho obličeje, krku a dekoltu i pro své blahodárné účinky na náš organismus. Semipermanentní make-up dokonale vyhladí vrásky, zvlhčí pokožku s antibakteriálním efektem, zjemní a sjednotí její tón, odstraní pihy a pigmentové skvrny, zmírní akné a vzniklé jizvy a též zatáhne kožní póry pro redukci kožního mazu. Navíc chrání kůži před nebezpečným UV zářením a rovněž neutralizuje volné radikály (nestabilní atomy a molekuly bez elektronu) v našem těle. Ty řetězovou reakcí poškozují buňky, které ke svým procesům potřebují kyslík, což vede k degradaci DNA, urychlení stárnutí a ke vzniku různorodých civilizačních chorob.

Zajímá mě více

Náš tým

Tým nejtalentovanějších a zároveň respektovaných lékařů a specializovaných odborníku v oboru estetické medicíny a kosmetologie, kteří se vám budou věnovat na BESTĒE Clinic.

Lékaři Specialisté

BESTĒE Clinic můžete navštívit v centru Ostravy. Kromě estetické medicíny, kosmetologie a transplantací vlasů je zde také jedinečná školicí akademie.

Kontakt