Plastické operace

Plastické operace

S moderním přístupem a provedením jsou zárukou vašich kvalitních výsledků a spokojenosti.

Blefaroplastika / Plastika víček

Blefaroplastika / Plastika víček

Plastika horních a dolních víček na světové úrovni s neviditelnou jizvou, krásným tvarem oka a se zkrácenou rekonvalescencí po operaci. Moderní plastická chirurgie nabízí víc, nežli jen odstranění kůže a tuku z oblasti oka. Nechte se hýčkat profesionály.

Zajímá mě více
Browlift

Browlift

Cílem tohoto chirurgického zákroku je lifting svraštělého čela, pokleslého obočí i vrásek okolo očí a kořene nosu, jehož výsledkem je výrazné a vesměs trvalé omlazení tváře a celkové zjemnění výrazu u žen i mužů. Browlift se rovněž využívá coby účinné řešení asymetrie v obličeji, ať už k ní došlo v důsledku genetických predispozic, vlivem dlouhodobého používání mimických svalů nebo po vážných úrazech a onemocněních, jakým je kupříkladu obrna lícního nervu. Až dvouhodinovou operaci nejčastěji podstupují klienti ve věku od 40 až do 65 let, avšak výjimkou nejsou ani mladší ročníky, které trápí zmíněné zdravotní obtíže či povislá kůže v horní části obličeje.

Zajímá mě více
Foxy Eyes

Foxy Eyes

Tajně sníte o vzhledu hollywoodských hvězd a dalších světoznámých celebrit, jako je například Megan Fox, Selena Gomez, Blake Lively, Jennifer Lawrence, Belle Hadid, Hailey Bieber či sestry Kendall a Kylie Jenner? Potom vám s tím pomůže moderní miniinvazivní procedura zvaná Foxy Eyes (též Almond / Asian Eyes), jejímž cílem je zkrášlení obočí a víček a napodobení podmanivého vzhledu liščích očí s půvabnými asijskými rysy.

Zajímá mě více
Facelifting v lokální anestezii

Facelifting v lokální anestezii

Známky stárnutí na obličeji a krku nemusí být jen příznakem přibývajících roků, ale umí potrápit i mladší ročníky. Facelift (odborně rhytidektomie) zpevní vazivový aparát, díky čemuž zbaví ženy i muže ve všech věkových skupinách nadměrného množství podkožního tuku i přebytečné a značně povislé kůže. Lifting obličeje a horní části krku se provádí ambulantně v šetrné lokální anestezii, kterou většina pacientů velmi dobře zvládá. Zákrok trvá okolo 1,5 hodiny dle jeho rozsahu a stehy jsou kompletně vstřebatelné, tudíž se nemusí při dalších návštěvách vytahovat.

Zajímá mě více
Mini Facelift

Mini Facelift

Tento zákrok je ideální pro ženy i muže, které trápí známky stárnutí a ztráty elasticity pokožky, přičemž chtějí zlepšit svůj vzhled s minimálním zásahem a rychlou rekonvalescencí. Unikátní metoda vertikálního provedení faceliftingu v šetrné lokální anestezii se zaměřuje na pokles měkkých tkání v oblasti obličeje a horní části krku. Slouží zejména k odstranění nadměrného množství podkožního tuku i přebytečné a značně povislé kůže. Mezi přednosti této techniky patří přirozenější výsledky, dlouhodobější efekt omlazení a kratší doba rekonvalescence v porovnání s klasickou rhytidektomií.

Zajímá mě více
Neck Lift

Neck Lift

Cílem této miniinvazivní faceliftingové metody je celkové omlazení, zjemnění či zpevnění krku, dolní čelisti a podbradku odstraněním nebo vytvarováním přebytečného tuku i povadlé a zvrásnělé pokožky bez viditelných jizev a větších zdravotních rizik. Neck Lift (odborně dolní rytidektomie) kromě ztráty elasticity kůže a pevnosti měkkých tkání rovněž řeší dvojitou bradu i celou řadu dalších estetických vad a vývojových anomálií, se kterými se potýkají klienti nejen po čtyřicítce.

Zajímá mě více

Náš tým

Tým nejtalentovanějších a zároveň respektovaných lékařů a specializovaných odborníku v oboru estetické medicíny a kosmetologie, kteří se vám budou věnovat na BESTĒE Clinic.

Lékaři Specialisté

BESTĒE Clinic můžete navštívit v centru Ostravy. Kromě estetické medicíny, kosmetologie a transplantací vlasů je zde také jedinečná školicí akademie.

Kontakt