Permanentní make-up

Permanentní make-up

Na naší klinice ze skutečnými odborníky na krásu dosáhnete požadovaného výsledku i díky permanentního make-upu strií a jizev po chirurgických výkonech.

Bradavky

Bradavky

Možná se tak narodila, možná je to… permanentní make-up! Ať už bojujete s vrozenými deformacemi, estetickou asymetrií, kožními poruchami nebo s jizvami po operacích, trojrozměrné tetování prsních dvorců dokáže výrazně zlepšit celkový vzhled vašich ňader.

Zajímá mě více
Strie

Strie

Dodejte vaší pokožce i celému tělu novou energii aplikací pigmentů do strií, jizev a zakryjte drobné nedokonalosti.

Zajímá mě více
Intimní partie

Intimní partie

Estetické nedostatky intimních partií a hýždí bývají velmi často zdrojem nepříjemných pocitů a komplikují tak milostný život. Příliš tmavá pokožka silně ovlivňuje sexuální prožitek mnoha žen při společných hrátkách s partnerem. I když toto téma všeobecně platí za společenské tabu, na kliniku estetické medicíny přichází stále větší množství žen s požadavkem odstraněním poporodních jizev a barevné korekce pysků pomocí PMU.

Zajímá mě více
Odstranění PMU na těle

Odstranění PMU na těle

Nebojte, tohle rozhodnutí lze vzít kdykoliv nazpět! Ačkoliv se v názvu metody ukrývá slovo „permanentní“, tak i přesto kosmetické tetování není na doživotí. Jednak PMU postupem času ztrácí intenzitu, kdy použité organické nebo minerální pigmenty mají životnost maximálně 5 let. A i když se vám barevný odstín nebo tvar již nelíbí nebo se mikropigmentace chcete zbavit ze zdravotních důvodů, je možné odstranění kosmetického tetování pomocí takzvaného removeru (česky odstraňovač).

Zajímá mě více

Náš tým

Tým nejtalentovanějších a zároveň respektovaných lékařů a specializovaných odborníku v oboru estetické medicíny a kosmetologie, kteří se vám budou věnovat na BESTĒE Clinic.

Lékaři Specialisté

BESTĒE Clinic můžete navštívit v centru Ostravy. Kromě estetické medicíny, kosmetologie a transplantací vlasů je zde také jedinečná školicí akademie.

Kontakt