Vlasy

Jsme první klinikou transplantace vlasů na Moravě s vysokou úspěšnosti 90-95 %.

Jsme první klinikou transplantace vlasů na Moravě. Používáme nejžádanější a zároveň také nejúčinnější robotickou Sapphire FUE transplantaci vlasů s vysokou úspěšností 90-95 %. Náš zkušený transplantační tým garantuje osobní přístup a zároveň vysokou profesionalitu ve všech ohledech včetně poradenství. Při individuálních plánech a přípravách na samotný zákrok transplantace vlasů, zahuštění, doplnění koutů nebo kolečka vše důkladně konzultujeme s klientem. Pečlivě se věnujeme pooperační péči. Specializujeme se také na permanentní make-up vlasové pokožky, který může být alternativou pro klienty, jež si transplantaci vlasů nezvolí jako plán své péče. Dále pak nabízíme mesoterapii na bázi DNA, která je vhodná pro alopécii androgenního typu a pro ženy po těhotenství, kde jsme schopní vypadávání vlasů dlouhodobě udržet pod kontrolou bez zhoršovaní stavu.

Léčba alopecie/ TrichoTest

Léčba alopecie/ TrichoTest

Jsme první klinikou v Ostravě, která nabízí DNA trichologické vyšetření vlasové cibulky a cílenou léčbu padání vlasů.

Zajímá mě více
Permanentní make-up

Permanentní make-up

Tetování vlasů je moderní tetovací metoda, která umí vyřešit estetické nedostatky při ztrátě vlasů.

Zajímá mě více

Náš tým

Tým nejtalentovanějších a zároveň respektovaných lékařů a specializovaných odborníku v oboru estetické medicíny a kosmetologie, kteří se vám budou věnovat na BESTĒE Clinic.

Lékaři Specialisté

BESTĒE Clinic můžete navštívit v centru Ostravy. Kromě estetické medicíny, kosmetologie a transplantací vlasů je zde také jedinečná školicí akademie.

Kontakt