O klinice

Našim klientům poskytujeme komplexní, profesionální služby a produkty té nejvyšší světové kvality.

Vítejte na BESTĒE Clinic - nejmodernější klinice plastické chirurgie, estetické medicíny a kosmetologie na Moravě a také v domově mezinárodního týmu nejtalentovanějších a zároveň respektovaných lékařů a specializovaných odborníků v oboru plastické chirurgie, estetické medicíny a kosmetologie.

Zaměřujeme se na invazivní plastické, neinvazivní estetické a kosmetické ošetření, jakými jsou ošetření vrásek botulotoxinem, dermální výplně, tekutý lifting, anti-ageing procedury, světlo terapie nebo permanentní make-up a laserová diodová epilace se silným důrazem na přirozenost a omlazení.

Spojením moderních medicínských metod omlazení se špičkovou plastickou chirurgii a permanentním make-upem, přinášíme svým klientům dlouhodobé výsledky a spokojenost.

Spojením moderních medicínských metod omlazení se špičkovou přístrojovou kosmetologií, přinášíme svým klientům dlouhodobé výsledky a spokojenost.

Jsme víc než klinika

BESTĒE Clinic můžete navštívit v centru Ostravy. Kromě estetické medicíny a kosmetologie je zde také jedinečná školící akademie, kde se lékaři a kosmetické značky z celého světa mohou učit nebo předvádět nejlepší postupy v estetice.

BESTÉE - The Future of Beauty

Poskytujeme komplexní, profesionální služby. Klademe silný důraz na přirozenost a omlazení.

Objevit zákroky