Zákroky dle oblastí

Obličej

Zaměřujeme se na neinvazivní estetické a kosmetické ošetření obličeje se silným důrazem na přirozenost a omlazení. Nabízíme ošetření vrásek botulotoxinem, dermální výplně, tekutý lifting, anti-ageing procedury, laserové epilace, světlo terapie nebo permanentní make-up.

Čtěte více

Vlasy

Jsme první klinikou transplantace vlasů na Moravě. Používáme nejžádanější a zároveň také nejúčinnější robotickou Sapphire FUE transplantaci vlasů s vysokou úspěšností 90-95 %. Specializujeme se také na permanentní make-up vlasové pokožky.

Čtěte více

Tělo

Zaměřujeme se na celkovou vitalitu těla a pokožky. Aplikací “boosterových” mezoterapií dostáváme pod kontrolu strie, celulitidu, nebo také stárnoucí povolenou pokožku. Provádíme permanentní laserové epilace celého těla diodovým laserem, který vás bezbolestně zbaví nežádoucích chloupků.

Čtěte více

Zdraví a výživa

O vaší vnitřní krásu pečujeme nejen doplňky stravy, ale také vysoce účinnými infuzními terapiemi, kterými výrazně podpoříte svou imunitu, zaženete viditelnou únavu ze stresu či fyzické námahy a velmi efektivně zregenerujete své tělo. Vyvíjíme a sami vyrábíme vysoce účinné produkty, které zpomalují stárnutí a napomáhají celkové regeneraci pokožky a vitalitě těla.

Čtěte více