Specialisté

Tým nejtalentovanějších a zároveň respektovaných lékařů a specializovaných odborníků v oboru, kteří se vám budou věnovat na Bestée Clinic.

BESTĒE Clinic je domovem zkušeného mezinárodního týmu, který spojením moderních medicínských metod omlazení se špičkovou plastickou chirurgii a péči o vitalitu těla, přináší svým klientům dlouhodobé výsledky a spokojenost.

Marius Mackovčák

Marius Mackovčák

Specialista na FUE transplantace vlasů, kosmetolog, permanent make-up artist, Paneurópska vysoká škola v Bratislave

Specialista a kosmetolog s bohatou zahraniční praxí v oboru transplantací vlasů, lékařské mikropigmentace se zaměřením na permanentní make-up obličeje, vlasové pokožky, překrytí nepovedeného tetování, pooperačních a poúrazových jizev či dokonce strií, a také velmi specifické pigmentace prsních bradavek, intimních partií a BB Glow efektu.

Číst více
Renáta Smrčková

Renáta Smrčková

Zdravotní sestra, specialista na mezoterapie, epilace a produktový specialista BESTĒE

Velmi milá a přívětivá zdravotní sestra s nadstavbovou odborností v oblasti pokožky pleti a řešení kožních problémů. Je držitelkou certifikátu na techniku režimu Primalase HR excellence 2022 a kožní biostimulace přístrojem Vital Injector..

Číst více
Markéta Minaříková

Markéta Minaříková

KOSMETOLOG, SPECIALISTA NA MEZOTERAPIE, EPILACE A PRODUKTOVÝ EXPERT SKINCEUTICALS & BESTĒE, OSTRAVSKÁ UNIVERZITA

Je certifikovanou odbornicí, kosmetologičkou se zaměřením na nadstandardní a profesionální péči o pleť a tělo. Je absolventkou renomované Ostravské univerzity.

Číst více

První klinika estetické medicíny a kosmetologie na Moravě a zároveň domov mezinárodního týmu nejtalentovanějších a zároveň respektovaných lékařů a specializovaných odborníků.

O klinice