Specialisté

Tým nejtalentovanějších a zároveň respektovaných lékařů a specializovaných odborníků v oboru, kteří se vám budou věnovat na Bestée Clinic.

BESTĒE Clinic je domovem zkušeného mezinárodního týmu, který spojením moderních medicínských metod omlazení se špičkovou plastickou chirurgii a péči o vitalitu těla, přináší svým klientům dlouhodobé výsledky a spokojenost.

Mgr. Natália Zemaníková

Mgr. Natália Zemaníková

Specialista na robotickou transplantaci vlasů, diplomovaný specialista, Trenčínská univerzita Alexandra Dubčeka v Trenčíně – Fakulta zdravotníctva

Certifikovaná expertka na jedinečnou robotickou transplantaci vlasů a třídění štěpů metody FUE Safe System. Přináší novinky z oblasti technického provedení robotické transplantace, věnuje se vědeckému mezioborového zkoumání a publikační činnosti.

Číst více
Marius Mackovčák

Marius Mackovčák

Specialista na FUE transplantace vlasů, kosmetolog, permanent make-up artist, Paneurópska vysoká škola v Bratislave

Specialista a kosmetolog s bohatou zahraniční praxí v oboru transplantací vlasů, lékařské mikropigmentace se zaměřením na permanentní make-up obličeje, vlasové pokožky, překrytí nepovedeného tetování, pooperačních a poúrazových jizev či dokonce strií, a také velmi specifické pigmentace prsních bradavek, intimních partií a BB Glow efektu.

Číst více
Renáta Smrčková

Renáta Smrčková

Zdravotní sestra, specialista na epilace a produktový specialista BESTĒE

Velmi milá a přívětivá zdravotní sestra s nadstavbovou odborností v oblasti pokožky pleti a řešení kožních problémů. Je držitelkou certifikátu na techniku režimu Primalase HR excellence 2022.

Číst více

První klinika estetické medicíny a kosmetologie na Moravě a zároveň domov mezinárodního týmu nejtalentovanějších a zároveň respektovaných lékařů a specializovaných odborníků.

O klinice