Zdraví a výživa

O vaší vnitřní krásu pečujeme nejen doplňky stravy, ale také vysoce účinnými infuzními terapiemi.

O vaší vnitřní krásu pečujeme nejen doplňky stravy, ale také vysoce účinnými infuzními terapiemi, kterými výrazně podpoříte svou imunitu, zaženete viditelnou únavu ze stresu či fyzické námahy a velmi efektivně zregenerujete své tělo doplněním všech důležitých minerálu a vitamínu C. Svou paměť a schopnost učit se můžete podpořit infuzi Cerebrolysín. Vyvíjíme a sami vyrábíme vysoce účinné produkty, které zpomalují stárnutí a napomáhají celkové regeneraci pokožky a vitalitě těla. Kolagenový nápoj BESTĒE COLLAGEN obsahuje denní dávku 100 % mořského kolagenu a má navíc vysoký obsah kyseliny hyaluronové.

Vitaminové terapie

Vitaminové terapie

Infuzní terapie je oblíbením způsobem, jak ochránit své tělo před nemocemi, únavou, vyčerpáním a nedostatkem vyváženého zdravého životního stylu. Připravili jsme pro vás kombinace terapií, která pokryjí vysoce náročné klienty.

Zajímá mě více

Náš tým

Tým nejtalentovanějších a zároveň respektovaných lékařů a specializovaných odborníku v oboru estetické medicíny a kosmetologie, kteří se vám budou věnovat na BESTĒE Clinic.

Lékaři Specialisté

BESTĒE Clinic můžete navštívit v centru Ostravy. Kromě estetické medicíny, kosmetologie a transplantací vlasů je zde také jedinečná školicí akademie.

Kontakt