Obličej

Zaměřujeme se na neinvazivní estetické a kosmetické ošetření obličeje s důrazem na přirozenost a omlazení.

Zaměřujeme se na neinvazivní estetické a kosmetické ošetření obličeje se silným důrazem na přirozenost a omlazení. Nabízíme ošetření vrásek botulotoxinem, dermální výplně, tekutý lifting, anti-ageing procedury, laserové epilace, světlo terapie, permanentní make-up nebo niťové liftingy pro celkové vytažení (zvednutí) obličeje, či moderní a žádanou techniku foxy eyes. Jako jediní na Moravě nabízíme skutečné omlazení velmi unikátními preparáty na bázi DNA, které reálně omlazují buňky obličeje a zastavují stárnutí. Klademe silný důraz na individuální přání klientek, zároveň však respektujeme přirozené atributy vaší krásy.

Plastické operace

Plastické operace

S moderním přístupem a provedením jsou zárukou vašich kvalitních výsledků a spokojenosti.

Zajímá mě více
Estetická medicína

Estetická medicína

Přirozenost je naším nejlepším výsledkem. Věnujeme se omlazení obličeje pomocí kombinace metod moderní a světové estetické medicíny.

Zajímá mě více
Permanentní make-up

Permanentní make-up

Na naší klinice ze skutečnými odborníky na krásu dosáhnete požadovaného výsledku i díky permanentního make-upu obočí, obličeje, rtů a jizev po chirurgických výkonech.

Zajímá mě více

Náš tým

Tým nejtalentovanějších a zároveň respektovaných lékařů a specializovaných odborníku v oboru estetické medicíny a kosmetologie, kteří se vám budou věnovat na BESTĒE Clinic.

Lékaři Specialisté

BESTĒE Clinic můžete navštívit v centru Ostravy. Kromě estetické medicíny, kosmetologie a transplantací vlasů je zde také jedinečná školicí akademie.

Kontakt