Tělo

Zaměřujeme se na estetickou a rekonstrukční plastickou chirurgii, také celkovou estetiku těla.

Náš team uznávaných plastických chirurgu vyformuje vaše křivky liposukcí nebo abdominoplastikou, můžete podstoupit také augmentaci, modelaci prsou nebo kombinované zákroky ze všech odvětví plastických operací. Pečujeme také o kůži aplikací “boosterových” mezoterapií, kde dostáváme pod kontrolu strie, celulitidu, nebo také stárnoucí povolenou pokožku (v dekoltu krku, na pažích, kolenou či na rukou) progresívní, moderní metodou kolagenových injekci nebo radiesse. Pomocí dokonalého permanentního make-upu BB Glow trvale sjednotíme pleť, zakamuflujeme jizvy, a také velmi specifické pigmentace prsních bradavek a intimních partií. Věnujeme se také velmi žádané technice bělení intimních partií a konečníku. Provádíme permanentní laserové epilace celého těla diodovým laserem, který vás bezbolestně zbaví nežádoucích chloupků.

Plastické operace

Plastické operace

Přirozenost je naším nejlepším výsledkem. Věnujeme se omlazení těla pomocí kombinace metod moderní a světové plastické chirurgie.

Zajímá mě více
Estetická medicína / Omlazení těla

Estetická medicína / Omlazení těla

Omlazení těla pomocí neinvazivních metod estetické medicíny, výživy těla a pokožky.

Zajímá mě více
Permanentní make-up

Permanentní make-up

Na naší klinice ze skutečnými odborníky na krásu dosáhnete požadovaného výsledku i díky permanentního make-upu strií a jizev po chirurgických výkonech.

Zajímá mě více
Laserová epilace

Laserová epilace

Permanentní, bezbolestné odstranění nežádoucích chloupků i s kořínkem...

Zajímá mě více

Náš tým

Tým nejtalentovanějších a zároveň respektovaných lékařů a specializovaných odborníku v oboru estetické medicíny a kosmetologie, kteří se vám budou věnovat na BESTĒE Clinic.

Lékaři Specialisté

BESTĒE Clinic můžete navštívit v centru Ostravy. Kromě estetické medicíny, kosmetologie a transplantací vlasů je zde také jedinečná školicí akademie.

Kontakt