Estetická medicína

Estetická medicína

Přirozenost je naším nejlepším výsledkem. Věnujeme se omlazení obličeje pomocí kombinace metod moderní a světové estetické medicíny.

Vrásky/ botulotoxín

Vrásky/ botulotoxín

Botulotoxin je myorelaxant svalů, který po aplikaci (nejčastěji do obličeje – tváře, okolí očí, čelo) svaly v dané oblasti relaxuje, což ma za následek zmírnění až vymezení mimických vrásek. Pleť se vypne a vrásky se vyhladí. Aplikuje sa jemnými vpichy do mimických svalů.

Zajímá mě více
Pocení/ botulotoxín

Pocení/ botulotoxín

Odstranění pocení botulotoxinem patří mezi miniinvazivní a oblíbené metody, jak plně zastavit pocení v žádoucích lokalitách. Lze jej aplikovat v podpaží, na zádech, na dlaních, chodidlech nebo na čele. Jde o bezbolestný ambulantní zákrok. U citlivějších pacientů lze použít znecitlivující mast na ošetřované místo. V případě odstranění nadměrného pocení na ploskách nohou, což může být vnímáno bolestivěji, je doporučována analgosedace.

Zajímá mě více
Neinvazivní facelift/ omlazení

Neinvazivní facelift/ omlazení

Jedná se o zcela neinvazivní ošetření zasíťovanou kyselinou hyaluronovou, která příznivě ovlivní povadlé kontury obličeje, “syslíky”, povislou kůži v oblasti čelistí nebo popadlá líčka. Tkáň se působením kyseliny hyaluronové nadzvedne cca o 0,5 cm, ale nedojde přitom k žádnému narušení pokožky.

Přejít na ceník
Radiesse

Radiesse

Trápí vás povadlé či propadlé tváře, nosoretní vrásky nebo tzv. marionety? Objevte kouzlo aktivní výplně Radiesse a těšte se až 1 rok z mladistvé pokožky.

Zajímá mě více
Pokožka/ mezoterapie

Pokožka/ mezoterapie

Mezoterapie je velmi účinný anti-agingový zákrok, při kterém se hydratační, výživné a regenerační roztoky aplikují přímo do svrchní a střední vrstvy pokožky. Nejčastěji se jedná o minimálně invazivní metodu, která zesiluje tvorbu kolagenu a elastinu, vypíná kůži a vyrovnává povrchové vrásky. Mezoterapie se využívá pro omlazení obličeje, krku, dekoltu, ale i pokožky těla.

Zajímá mě více
Zvětšení rtů

Zvětšení rtů

Vsaďte i vy na tolik žádanou techniku augmentace rtů a získejte smyslná ústa. Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou = bezpečná aplikace a okamžitý účinek.

Zajímá mě více
Top model look

Top model look

Je nejžádanější technika konturace obličeje pomocí kyseliny hyaluronové. Aplikuje se do oblasti lícních kostí pro zlepšení celkového vzhledu obličeje. Cílem je dosažení dokonalých rysů obličeje. Kyselina se aplikuje bezbolestně po nanesení anestetického krému a efekt je viditelný okamžitě. Zákrok je žádaný hlavně u modelek, influencerek a mediálně známých osobností, které chtějí vypadat atraktivněji.

Přejít na ceník
Neinvazivní rhinoplastika

Neinvazivní rhinoplastika

Pokud Vás trápí hrbol nosu, nebo třeba ohnutá špička nosu, nemusíte nutně vyhledávat náročnou operaci nosu. Řešením pro Vás může být neinvazivní rhinoplastika.

Přejít na ceník
Kruhy pod očima

Kruhy pod očima

Trápí vás kruhy pod očima? Pomůžeme vám tento problém vyřešit. Pokožka očního okolí je totiž velmi jemná, tenká a příčin, díky kterým kruhy pod očima vznikají, je celá řada. V problematickém očním okolí pracujeme speciální jemnou výplňovou technikou na bázi kyseliny hyaluronové a aktivních látek.

Zajímá mě více
Konturing obličeje/ čelisti

Konturing obličeje/ čelisti

Contouring obličeje / čelistí pro ženy, muže a translidi. Countouring je moderní metoda úpravy obličeje, která je prováděna odborníkem, za využití dermálních výplní. Stejně jako umí vizážista za pomoci líčidel váš obličej opticky zúžit, stejného kouzla umí dosáhnout i estetický lékař – zde je ale efekt trvalejší a při večerním odličování nezmizí. Na základě požadavku klienta tak dochází k aplikaci výplní na bázi kyseliny hyaluronové, a následnému vykonturování určitých částí obličeje. Výsledkem je symetrický a svěží vzhled tváře. Benefitem je hydratace pokožky díky obsažené kyselině hyaluronové ve výplních.

Přejít na ceník
Feminizace brady/ augmentace brady

Feminizace brady/ augmentace brady

Modelace brady je trendem posledních let a není se co divit. Evropský typ žen má přirozeně jemnější a mnohdy ustupující bradu. Tím, že její korekcí a doplněním zkrášlíme profil a prodloužíme linii dolní čelisti, dostane obličej zcela jiný rozměr. Kontury spodní části obličeje jsou jasně definovány, samotná tvář opticky prodloužena a také zeštíhlena. Efekt vydrží cca 9-12 měsíců. Feminizace nebo vyplnění brady je vhodné pro každou ženu, která má bradu širší, než je šířka nosu (tzv. syndrom mužské brady).

Přejít na ceník
Chemický peeling

Chemický peeling

Chemický peeling je neinvazivní metoda, která slouží k projasnění a omlazení stárnoucí pleti, vyhlazení jemných vrásek, zjemnění jizev vzniklých po akné a rozšířených pórů. Přispívá také k odstranění pigmentových skvrn a působí příznivě na mastnou pokožku.

Přejít na ceník
Perioralní vrásky

Perioralní vrásky

Periorální, hovorově kuřácké vrásky jsou jemné vertikální vrásky nad horním a pod dolním rtem, které přirozeně vznikají i u nekuřáků, a to jako důsledek změn kvality kůže a dynamiky mimických svalů.

Přejít na ceník
DNA vyšetření akné / AcneTest

DNA vyšetření akné / AcneTest

Nejmodernější DNA analýza pro následnou léčbu akné na míru pacienta.

Zajímá mě více

Náš tým

Tým nejtalentovanějších a zároveň respektovaných lékařů a specializovaných odborníku v oboru estetické medicíny a kosmetologie, kteří se vám budou věnovat na BESTĒE Clinic.

Lékaři Specialisté

BESTĒE Clinic můžete navštívit v centru Ostravy. Kromě estetické medicíny, kosmetologie a transplantací vlasů je zde také jedinečná školicí akademie.

Kontakt