Permanentní make-up

Permanentní make-up

Na naší klinice ze skutečnými odborníky na krásu dosáhnete požadovaného výsledku i díky permanentního make-upu obočí, obličeje, rtů a jizev po chirurgických výkonech.

Obočí

Obočí

Permanentní make-up obočí metodou hair stroke. Zvolte si jednu metodu nebo kombinaci metod pro dosažení přirozeného nebo výraznějšího efektu.

Zajímá mě více
Rty

Rty

Rty jsou důležitou součástí celkového "looku" obličeje a každá žena je chce mít krásné. Permanentní make-up rtů je způsob, jak rtům dodat tvar, krásně je probarvit a tím zlepšit celkový výraz. 

Zajímá mě více
Obličej

Obličej

Dlouhodobě přirozeně lehce tónovanou a zářivou pleť bez vrásek a make-upu si ženy mohou dopřát díky vysoce účinnému ošetření, které slaví velké úspěchy. Pokožka je barevně sjednocená, vypnutá, do hloubky hydratovaná a zářivá.

Zajímá mě více

Náš tým

Tým nejtalentovanějších a zároveň respektovaných lékařů a specializovaných odborníku v oboru estetické medicíny a kosmetologie, kteří se vám budou věnovat na BESTĒE Clinic.

Lékaři Specialisté

BESTĒE Clinic můžete navštívit v centru Ostravy. Kromě estetické medicíny, kosmetologie a transplantací vlasů je zde také jedinečná školicí akademie.

Kontakt