Permanentní make-up

Permanentní make-up

Na naší klinice ze skutečnými odborníky na krásu dosáhnete požadovaného výsledku i díky permanentního make-upu obočí, obličeje, rtů a jizev po chirurgických výkonech.

Obočí

Obočí

Permanentní make-up obočí metodou ručního vláskování nebo microbladingem (stínování). Zvolte si jednu metodu nebo kombinaci metod pro dosažení přirozeného nebo výraznějšího efektu.

Zajímá mě více
Rty

Rty

Rty jsou důležitou součástí celkového "looku" obličeje a každá žena je chce mít krásné. Permanentní make-up rtů je způsob, jak rtům dodat tvar, krásně je probarvit a tím zlepšit celkový výraz. 

Zajímá mě více
Obličej

Obličej

Dlouhodobě přirozeně lehce tónovanou a zářivou pleť bez vrásek a make-upu si ženy mohou dopřát díky vysoce účinnému ošetření, které slaví velké úspěchy. Pokožka je barevně sjednocená, vypnutá, do hloubky hydratovaná a zářivá.

Zajímá mě více

Náš tým

Tým nejtalentovanějších a zároveň respektovaných lékařů a specializovaných odborníku v oboru estetické medicíny a kosmetologie, kteří se vám budou věnovat na BESTĒE Clinic.

Lékaři Specialisté

BESTĒE Clinic můžete navštívit v centru Ostravy. Kromě estetické medicíny, kosmetologie a transplantací vlasů je zde také jedinečná školicí akademie.

Kontakt